Dekka Promosyon ve Tanıtım

DEKKA Tanıtım 2008 yılında kurulumunu tamamlayarak nitelikli yönetim kadrosu, giderek genişleyen müşteri portföyü ve ihtiyaçlara ivedilikle cevap verebilen deneyimli çalışanları ile yoluna emin adımlarla, büyüyerek devam etmektedir. Orta ve uzun vadede verdiği kaliteli hizmet, akılcı, ilkeli, yenilikçi, sorumlu yaklaşımıyla sektöründe önemli bir yer edinmeyi başarmış bir kuruluştur.

Globalleşmenin hız kazandığı günümüzde çağa uygun olarak gelişen teknolojik alt yapı mesafelerin kısalmasını, rekabetin artmasını, günlük yaşantımızın daha hızlı akmasını sağlamakla birlikte bizleri de ihtiyaçları daha çabuk ve verimli gidermemizi sağlayacak çözümlere yönlendirmektedir. DEKKA Tanıtım çağın hızına ayak uydurabilecek yeterlilikte altyapıya ve bu altyapıyı maksimum verimlilikte kullanabilecek uzman bir kadroya sahiptir. Müşterilerinin ürün seçim ve tasarımının planlanmasını ve baskı çalışmalarını tek elden yürüterek sektöründe öncelikli tercih edilme sebebi olarak da yerini almış bulunmaktadır.

Şirketimiz sürekli  ürün araştırmakta, tasarlamakta ve mükemmeli ortaya çıkarmak üzere çalışmaktadır. Kalite ve maliyet  dengesi bizler için büyük önem arz etmektedir. Aldığımız işi bir an evvel bitirmeye değil, işin genel nitelikleri itibarı ile optimum çözümü sağlamaya odaklı çalışan bir anlayış ile hareket etmektedir.

DEKKA Tanıtım olarak misyonumuz müşteri memnuniyetini en iyi şekilde sağlamak ve promosyon sektöründe ilk akla gelen firma olmaktır.