Promosyon ve Hediye Kalem

Hayatımızın vazgeçilmezidir kalemler. Okul yıllarımız boyunca en büyük yardımcımız, iş hayatımızda başarılı projelere imzalar attığımız, yanımızdan hiç ayırmadığımız renk renk, çeşit çeşit nesnelerdir onlar.

Günümüzde kurşun kalem, tükenmez kalem, keçeli ve fosforlu kalem çeşitleri farklı mürekkep, uç ve fonksiyonellikte karşımıza çıkmaktadır.

Yıl sonu ve özel günlerde sahip olmaktan mutlu olduğumuz, şahsi özelliklerimize göre oluşturulabilen en güzel hediyedir Kalem.

Promosyon Kalemde Talep Artışı

Promosyon malzemeleri arasında en çok talep gören, sektörün olmazsa olmazları arasındadır. Firmamızın da 1 yıl içerisinde adet ve çeşit olarak en çok sattığı üründür.

Kalemlerimiz Uzakdoğu ve Avrupa ülkelerinden ithal olduğu gibi, yerli üretim olarak da birçok alternatif model ile siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır.

Markalı Kalem

Scrikss, Parker, Ceruttı 1881, Hugo Boss, Waterman, Pelikan, Faber Castell gibi dünya markalarını da portföyümüzde bulundurmaktayız. 

Farklı model, promosyon ve hediyelik, logo ve yazı baskılı kurumlara veya kişilere özel tasarım, uygun fiyat garantisi ile promosyon kalemler DEKKA Tanıtımda.