Promosyon Usb Bellek Nedir

USB bilgisayarınıza kolay takılıp çıkarılabilen, harici veri depolama aracıdır. Sektörümüzde en çok 4-8-16 ve 32 GB kapasiteli ürünler talep görmektedir. İsteğe bağlı olarak kapasiteleri 1 TB olan ürünler de sipariş alınabilmektedir. 

Flash bellekler mekanik hard disklerden farklı olarak dijital bir yapıya sahiptir ve içerisinde hareketli parçalar yer almamaktadır. Çoğu zaman dışı plastikle kaplı olan USB bellekler içerisinde basit bir devre ve bir hafıza chipi barındırmaktadır. USB bellek ile bağlantı kurulması halinde bilgisayarlar bu chipi tanır ve USB bellek çalışmaya başlar.

Promosyon Usb Bellek Kullanılan Chıp Neden Önemlidir?

USB belleklerde kullanılan chip çok önemlidir. Çünkü chipin veri yükleme hızı, virüs programlarına kolay yakalanmaması, kullanım ömrü gibi birçok faktör kalitesinde etkili olmaktadır.

Usb Bellek Şekil Ve Kasa

USB belleklerde dış görünüm (dış kasa) kolay kullanım ve taşınmaya uygun, promosyon olarak dağıtılmak istenirse baskı alanı müsait bir ürün olmalıdır. Uzakdoğu ithalatlarımızda kurumsal firmaların logo veya reklam kampanyalarında kullanmış oldukları maskotlara göre de özel olarak birebir ürün yapabilmekteyiz.